ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Штормове попередження по Закарпатській області

Попередження (НМЯ І) по Закарпатській області В найближчі 1-3 години, ввечері 24 липня, з переходом в першу половину ночі 25 липня, на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгороду очікуються грози. Під час гроз значні короткочасні дощі (15-29 мм /12 год і менше), в окремих пунктах (локально) сильні (30-49 мм/12 год і менше) з градом (діаметр 6-19 мм). При грозах шквалисте посилення вітру 17-22 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий)

15:00 24.07.2024

Увага

Увага! У звʼязку з загоранням трансформаторної станції на території бази відпочинку villa Diana на солених озерах, по 6 лінії відсутнє електропостачання в селищі Солотвині. Мешканцям селища Солотвино та власникам баз відпочинку на Солених озерах рекомендуємо вжити заходів для забезпечення енергоживленням свої обʼєкти поки будь тривати ремонтні роботи.

15:57 08.07.2024

Попередження по Закарпатській області

В найближчу годину, вдень та ввечері 8-го липня, на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгороду очікуються грози. Під час грози місцями значні короткочасні дощі ( 15-29 мм / 3 год і менше), в окремих пунктах град та шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий).

11:55 08.07.2024

Різкі зміни погоди

Вночі та вранці 20 і 21 березня на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгороду на поверхні ґрунту та в повітрі очікуються заморозки 0-3° (І рівень небезпечності, жовтий).

21:17 19.03.2024

Спалювання рослинних залишків суворо заборонене!

Щороку на весні та восени починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф.

15:10 07.03.2024

Відновлення газопостачання

Працівниками Закарпатської філії ТОВ Газорозподільні мережі України ремонтні роботи виконано в повному обсязі. Працівники приступають до виконання робіт по відновленню газопостачання. Відновлення буде відбуватися відповідно до чинного законодавства та Правил безпеки систем газопостачання.

15:29 13.02.2024