Відновлення газопостачання

Дата: 13.02.2024 15:29

Працівниками Закарпатської філії ТОВ Газорозподільні мережі України ремонтні роботи виконано в повному обсязі. Працівники приступають до виконання робіт по відновленню газопостачання. Відновлення буде відбуватися відповідно до чинного законодавства та Правил безпеки систем газопостачання.

Звертаємось до всіх споживачів з проханням забезпечити присутність мешканців у домівках або квартирах на момент проведення робіт з поновлення подачі блакитного палива, з розумінням ставитися до роботи фахівців газової служб та надавати доступ до газового обладнання – це гарантує безпеку і комфорт у помешканнях.

- Не допускайе самовільних підключень газових приладів! Своїми діями ви ставите під загрозу своє життя, та життя ваших близьких! Подбайте про безпеку! Дочекайтесь приходу спеціалістів Закарпатської філії ТОВ Газорозподільні мережі України.