ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Гідрологічне штормове попередження

Синоптики прогнозують підняття рівнів води. 15-16 листопада на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води (над рівнями на 8 год. 14.11) на 0.3-1.5 м, у межах корінних берегів, без негативних наслідків, у нижній течії р.Боржава на 1.5-2.0 м, з початковим виходом води на заплаву (рівень небезпеки жовтий).

11:49 14.11.2023

МЕТЕОРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Вночі та в першій половині дня 14 листопада на більшій частині території Закарпатської області очікуються значні дощі, в горах з переходом у мокрий сніг та сніг. В горах місцями туман, на високогір'ї пориви вітру 15-20 м/с, налипання мокрого снігу та ожеледь (І рівень небезпечності, жовтий).

12:35 13.11.2023

Будьте у безпеці у темну пору доби

Безпека - головний принцип, якого обов'язково необхідно дотримуватись при дорожньому русі. Він обов'язковий не лише для водіїв автотранспортних засобів, але і для усіх учасників дорожнього руху. Згідно з офіційною статистикою наїзд на пішохода - найбільш поширений вид дорожньо-транспортних пригод.

19:07 08.11.2023

Наслідки буревію

Вночі 28 жовтня до КЗ "Центр безпеки громадян" надходили повідомлення про надзвичайні події, спричинені погіршенням погодних умов. Зокрема, рятувальники виїжджали на розкряжування повалених дерев по вул.Спортивна. На щастя, обійшлося без значних пошкоджень.

07:41 28.10.2023

До уваги

Після злив та опадів на річках області підвищився рівень води, зокрема і на Тисі. Саме тому розпочався підмив тимчасової переправи у Тересві.

15:17 27.10.2023