Поліцейський офіцер громади

Поліцейський офіцер громади це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером.Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади, то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Оголошення про проведення звіту поліцейських офіцерів громади

26 грудня 2023 року о 15.00 год., в адмінприміщенні Солотвинської селищної ради, відбудеться проведення звіту поліцейських офіцерів громади про стан дотримання правопорядку на території громади та ужиті заходи із запобігання правопорушенням. А також обговорення проблемних питань на території громади та пропозиції щодо їх вирішення. Для участі у заході запрошуються усі бажаючі мешканці громади.

12:05 21.12.2023