Аварійно-рятувальне відділення

Аварійно-рятувальне відділення спрямоване на: гірсько-пошуково рятувальні заходи, порятунок життя, збереження здоров‘я людей та захист населення нашої громади а також туристів, гостів та подорожуючих.

У відділенні 8 рятувальників які забезпечені основною та спеціальною технікою.

Аварійно-рятувальний автомобіль ФОРД РЕНЖЕР САРМ-Л оснащений аварійно-рятувальним спорядженням: гідравлічними ножицями, гідравлічним домкратом, генератором, телескопічною системою освітлення, лебідкою та іншим.

Разом із Фордом на НС виїжджає реанімобіль РЕНО оснащений всім необхідним для перевезення постраждалих. Його використовують і у разі звернення мешканців Солотвинської ТГ для перевезення хворого з медичного закладу до іншого місця призначення на безоплатній основі в межах Закарпатської області.Мотовсюдиходи для гірської місцевості

Мотовсюдихід КОМАНДЕР МАКС 4 місний оснащений для пошуково-рятувальних дій в гірський місцевості.

Мотовсюдихід БАГІ оснащений гірсько-рятувальним спорядженням для евакуації постраждалих людей з гірської місцевості.

Форд Ренджер при потребі рятувальних заходів на воді. Оснащений лодкою, гідрокостюмами, рятувальними жилетами та іншим спорядженням.

Швидка ФІАТ для транспортування тіла постраждалого внаслідок трагічних НС або за потребою мешканців ТГ або працівників правоохоронних органів до морга.

Наслідки негоди

О 16.20 у селищі Солотвино на вул. Магура, внаслідок ускладнених погодних умов (снігопаду) впало дерево на електричну опору і обірвало дроти та на проїжджу частину і перешкодило руху автотранспорту. Фахівці «Центру безпеки громадян» провели роботи по порізці і прибиранню дерева з проїжджої частини. Закликаємо в разі потреби телефонуйте за єдиними номерами 096 100 2 100 або 097 100 2 100

19:13 19.01.2024