Місцева Пожежна Охорона

Головною метою Місцевої Пожежної Охорони є захист життя і здоров'я громадян, приватної, колективної і державної власності від пожеж, підтримання належного рівня пожежної безпеки на об'єктах і в населених пунктах.

Основними завданнями Місцевої Пожежної Охорони є:

- забезпечення постійної готовності сил і засобів МПО до ліквідації надзвичайних ситуацій;

- запобігання виникненню пожеж та нещасним випадкам під час пожеж;

- гасіння пожеж, рятування людей, надання допомоги у разі ліквідації наслідків інших надзвичайних ситуацій;

- надання, з використанням спеціальних аварійно-рятувальних засобів, допомоги громадянам (населенню) у разі виникнення подій у побуті, які загрожують їхньому життю і здоров'ю або можуть завдати матеріальної шкоди;

- організація відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Негода на дорогах

Сьогодні зранку на гарячу лінію «Центра безпеки громадян» надійшов дзвінок що в смт.Солотвино  у сніговому полоні опинилася фура. Рятувальники «ЦБГ» за допомогою буксирувального троса допомогли виїхати вантажному автомобілю зі снігового замету.

11:08 25.01.2024

Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо правил пожежної безпеки в ліцеях Солотвинської ТГ

Пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом.Внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. Як відомо найкращийспосіб захиститися від пожежі – не спричинити її. Саме тому, щоб звернути увагу на банальні, але водночас необхідні знання правил пожежної безпеки, 15.12.2023 року в закладах Солотвинської теріторіальної громади було проведено працівниками КЗ "Центру безпеки громадян" спільно з Тячівськими рятувальниками, поліцейськими офіцерами громади та працівницями КЗ "Центр надання соціальних послуг" позапланову інформаційно-роз'яснювальну роботу.Діткам вручили листівки інформаційно-застережливого характеру, та надали можливість відчути себе  рятувальниками та наголосили, що для власної безпеки необхідно ставитися свідомо й відповідально, адже нехтування правилами пожежної безпеки, як свідчить практика, зазвичай призводить до трагічних наслідків.

16:03 16.12.2023

Інформаційно-роз'яснювальна робота з мешканцями громади

В Солотвинський територіальній громаді проведено комплексну позапланову інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями щодо дотримання правил пожежної безпеки. Працівники КЗ "Центру безпеки громадян" спільно з Тячівськими рятувальниками, поліцейськими офіцерами громади та працівницями КЗ "Центр надання соціальних послуг" позапланову інформаційно-роз'яснювальну роботу проведено в самому селищі Солотвино та селах Біла Церква і Нижня Апша. Учасники рейдової групи навідалися до помешкань громадян, які опинилися в складних життєвих умовах та найчастіше стають жертвами вогняної стихії. Це одинокі та літні люди, багатодітні сім’ї. Фахівці ДСНС здійснили подворовий обхід та поспілкувалися з мешканцями щодо безпеки життєдіяльності під час осінньо-зимового періоду та нагадали про сезонні фактори, які можуть спровокувати виникнення пожежі або надзвичайної події.Рятувальники розповідали мешканцям приватних домоволодінь про статистику та причини пожеж, які щодня трапляються в області, та наголосили, що основним чинником виникнення загорянь є людська недбалість. Для того, щоб отримана інформація запам’яталась громадянам — фахівці КЗ " Центр безпеки громадян" залишили співрозмовникам тематичні листівки та закликали громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

00:16 16.12.2023

У пожежі загинуло 3 людей, двоє з яких - діти.

Сьогодні о 12:13 до КЗ "Центр безпеки громадян" надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку у смт. Солотвино. Про загорання рятувальників сповістили сусіди, які не на жарт перелякались, адже у будівлі мешкала родина з дітьми.

19:04 04.12.2023