Інформаційно-роз'яснювальна робота з мешканцями громади

Дата: 16.12.2023 00:16

В Солотвинський територіальній громаді проведено комплексну позапланову інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями щодо дотримання правил пожежної безпеки. Працівники КЗ "Центру безпеки громадян" спільно з Тячівськими рятувальниками, поліцейськими офіцерами громади та працівницями КЗ "Центр надання соціальних послуг" позапланову інформаційно-роз'яснювальну роботу проведено в самому селищі Солотвино та селах Біла Церква і Нижня Апша. Учасники рейдової групи навідалися до помешкань громадян, які опинилися в складних життєвих умовах та найчастіше стають жертвами вогняної стихії. Це одинокі та літні люди, багатодітні сім’ї. Фахівці ДСНС здійснили подворовий обхід та поспілкувалися з мешканцями щодо безпеки життєдіяльності під час осінньо-зимового періоду та нагадали про сезонні фактори, які можуть спровокувати виникнення пожежі або надзвичайної події.Рятувальники розповідали мешканцям приватних домоволодінь про статистику та причини пожеж, які щодня трапляються в області, та наголосили, що основним чинником виникнення загорянь є людська недбалість. Для того, щоб отримана інформація запам’яталась громадянам — фахівці КЗ " Центр безпеки громадян" залишили співрозмовникам тематичні листівки та закликали громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.