Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо правил пожежної безпеки в ліцеях Солотвинської ТГ

Дата: 16.12.2023 16:03

Пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом.Внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. Як відомо найкращийспосіб захиститися від пожежі – не спричинити її. Саме тому, щоб звернути увагу на банальні, але водночас необхідні знання правил пожежної безпеки, 15.12.2023 року в закладах Солотвинської теріторіальної громади було проведено працівниками КЗ "Центру безпеки громадян" спільно з Тячівськими рятувальниками, поліцейськими офіцерами громади та працівницями КЗ "Центр надання соціальних послуг" позапланову інформаційно-роз'яснювальну роботу.Діткам вручили листівки інформаційно-застережливого характеру, та надали можливість відчути себе  рятувальниками та наголосили, що для власної безпеки необхідно ставитися свідомо й відповідально, адже нехтування правилами пожежної безпеки, як свідчить практика, зазвичай призводить до трагічних наслідків.