ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 26.04.2024 16:47

Однією з форм профілактичної роботи серед дітей є проведення «Дня цивільного захисту», 26 квітня у «Солотвинському ліцеї імені Лесі Українки» проводився показовий День цивільного захисту.

Він розпочався з уроків основ безпечної життєдіяльності, на яких діти вивчали тактику поведінки у небезпечних ситуаціях. Після чого під звуки сирени та гуркіт рятувального автомобіля гасили справжнє полум'я, різали пневматичними ножицями залізні дроти й труби, згодом в хід пішла вода і піна.

Рятувальники «Центра безпеки громадян» у повній бойовій готовності розгорнули своє обладнання і розпочали демонстрацію різноманітних приладів, які вони використовують у роботі.

Наприкінці ліцеїсти мали змогу сфотографуватися із рятувальниками, приміряти їх бойові каски, посидіти за кермом пожежного автомобіля. Діти ловили кожне слово вогнеборців, деякі навіть пообіцяли стати такими, як вони. Ну що, бажаємо успіхів вам, маленькі рятувальники.

А поки пам’ятайте, що ваше життя – найдорожче, а його збереження – найголовніше завдання для вас на сьогодні.

Будьте обережні та здорові!