СИЛЬНИЙ ВІТЕР ПОВАЛИВ ДЕРЕВА

Дата: 29.03.2024 19:23

Внаслідок сильних поривів вітру в Солотвинський громаді повалило дерева на дорогу та знеструмлені населені пункти.

29 березня о 8:40 на гарячу лінію Центра Безпеки Громадян, надійшло повідомлення про те, що селище Солотвино Тячівського району частково залишилося без електропостачання внаслідок поваленого дерева та обриву електричних дротів.

На місці події стало відомо, що через сильні пориви вітру дерева впали на проїжджу частину в селищі Солотвино та обірвало лінію електропередачі. Черговим відділенням рятувальників ЦБГ надана допомога у зрізанні та прибиранні повалених дерев. Спільно з працівниками Тячівського РЕМ було проведено відновлення лінії електропередачі, обрив якої стався через падіння дерева.

За добу рятувальники Центра Безпеки Громадян два рази залучалися до прибирання повалених поривами вітру дерев.