Навчальний візит

Дата: 01.11.2023 17:23

На протязі двох днів  Солотвинська селищна рада проводила навчальні візити в рамках  реалізації проєкту  "Безпечне майбутнє " який  впроваджується транскордонною операційною програмою Румунія  Україна  2014-2020, мета яких полягала в ознайомленні румунських та українських партнерів із результатами впровадження проєкту в нашій громаді. Солотвинська селищна рада перша із чотирьох партнерів завершило будівництво системи відеоспостереження та 02 лютого 2023 року відкрила Дата-Центр на базі КЗ «Центр безпеки громадян» завдяки чому ми мали можливість поділитися досвідом та позитивним результатом роботи системи, а саме зменшення криміногенної ситуації в громаді, що і було першочерговою метою реалізації проєкту.