Оренда спеціалізованої техніки та послуги

Дата: 26.10.2023 16:02

Комунальне підприємство «ЕКОСОЛОТВИНО» пропонує скористатись арендою спеціалізованої техніки та нашими послугами.

Чому краще вибирати оренду спецтехніки?

Використання спеціалізованої техніки  вимагають будівельні і ремонтні роботи. Ціна такого обладнання висока і не по кишені більшості дрібних підприємств та приватним підприємцям. Навіть великі компанії не завжди мають можливість утримувати власний арсенал спецтехніки та утримувати його в належному стані. Куди вигідніше брати грейдер в оренду для виконання необхідних робіт.

В арсеналі нашого комунального підприємства є великий вибір спеціальної техніки, кожну одиницю якої можна орендувати. Це вигідно з багатьох причин:

Не потрібно витрачати кошти на покупку техніки;

Економляться гроші на утриманні та обслуговуванні машин;

Немає необхідності наймати кваліфікований персонал, який працює з цією спецтехнікою.

Отже наша техніка до ваших послуг!

1. Послуги ескаватора. Загальна вартість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 годину  -   799 гривень.(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень).

2.Послуги вишки. Загальна вартість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 годину - 826 гривень.(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень).

3.Послуги трактора. Загальна вартість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 годину - 730  гривень.(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень).

4.Послуги навантажувача багатофункціонального.Загальна вартість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 годину - 959 гривень.(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень).

5.Послуги катка. Загальна вартість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 годину - 625 гривень.(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень.

6.Послуги по ямковому ремонту. Загальна вартість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 м2 - 689 гривень.(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень).

7.Послуги на пасажирські перевезення автобусом.  Загальна вартість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 кілометр - 43 гривні.(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень)

8.Послуги фрезування на базі багатофункціонального навантажувача. Загальна вар тість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 м2 - 152 гривні.(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень).

9.Роботи по влаштуванню розмітки механізованим способом  Загальна вартість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 кілометр лінії - 25384 гривень ( з матеріалами).(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень).

10.Роботи по влаштуванню розмітки ручним способом. Загальна вартість послуги (без урахування виїзду техніки на місце робіт)  за 1 п.м. - 30 гривень ( з матеріалами).(Виїзд техніки - 1 км -20 гривень)