Безпечне майбутнє

Дата: 15.10.2023 20:06

Начальник КЗ «Центр безпеки громадян» разом з колективом Солотвинської селищної ради та виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради взяли участь у ряді зустрічей в містах партнерів м.Сігету Мармаціей та м.Бая Маре в Румунії, в рамках реалізації проєкту «Безпечне майбутнє».

Проєкт який фінансується за програмою транскордонного співробітництва РУМУНІЯ-УКРАЇНА 2014-2020, мета якого є створення системи відеонагляду для забезпечення безпеки громадян.

В конференціях прийняли участь представники національної та місцевої поліції, служб безпеки, відділів надзвичайних ситуацій, залучених правоохоронних органів.

Разом відвідали локації розміщення Дата-центрів, ознайомилися з системою їх функціонування, методом роботи та обміну інформацією між силовими структурами та операторами Дата-центрів.

Дата-центр Солотвинської селищної ради працює на базі КЗ «Центр безпеки громадян» з 2 лютого 2023 року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)