Дата: 26.06.2023 14:34

У період з 19 по 24 червня  в Івано-Франківській області проходив чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту за всіма віковими категоріями спортсменів(чоловіки, жінки, юніори та юнаки).

Команда вогнеборців  "ЦЕНТРУ БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН" Солотвинської селищної ради  Тячівського району Закарпатської області взяла участь в змаганнях серед команд добровільної пожежної охорони  та показала дуже хороші результати серед інших добровільних команд  Івано-Франківської, Рівненської, Волинської та Чернівецької областей, які удосконалювалися в одному з видів змагань, що необхідний у їхній повсякденній роботі - бойовому розгортанні.

Чемпіонат проходив на  базі спортивно-оздоровчого комплексу АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

Дякуємо нашій команді ЦБГ за те, що   гідно представили нашу громаду на такому рівні чемпіонаті і вкотре підтвердили свою майстерність і продемонстрували високі результати.