В Центрі безпеки громадян Солотвинської селищної ради створено Кол-центр для прийому та обробки звернень від громадян з питань стану об’єктів захисних споруд цивільного захисту

Дата: 26.06.2023 14:30

На виконання п. 2 протокольного рішення за результатами робочої наради при голові Тячівської військової адміністрації від 12 червня 2023 року з питань контролю та належної експлуатації захисних споруд, Солотвинською селищною радою створено при комунальному закладі «Центр безпеки громадян Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області» кол-центр для прийому та обробки звернень від громадян з питань стану об’єктів захисних споруд цивільного захисту та наявних проблем. Контактні телефони +380961002100, +380971002100.