16 лютого в Солотвинській громаді вшанували три важливі події

Дата: 20.02.2023 08:10

В Солотвинській територіальній громаді 16 лютого 2023 року провели заходи з відзначення трьох важливих подій:

- 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році.

- 16 лютого День єднання яке має на меті нагадати, що саме в єднанні — наша сила. Тобто, головна мета — показати єдність українців на тлі військової загрози.

- 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

Представники державної прикордонної служби під звучання державного гімну підняли прапор України.

Учасники заходу  вшанували полеглих героїв хвилиною мовчання.