Центр безпеки громадян Солотвинської селищної ради отримав доступ до глобальної супутникової системи компанії SpaceX Starlink.

Дата: 30.12.2022 08:31

Завдяки якому ЦБГ матиме безперебійний доступ до супутникового інтернету та зв'язку.

Також у разі перебоїв зі зв’язком станція буде роздавати Wi-Fi, тож кожен охочий зможе прийти і скористатися високошвидкісним бездротовим інтернетом. ( с.Н.Апша вул. Дібрівська 165/а)

Шановні мешканці у разі виникнення надзвичайної ситуації ( пожежа, повінь, аварії тощо). набирайте  за мобільним  телефоном або через месенджери ( viber  , watshap, telegram , signal )