Головне управління ДСНС України у Закарпатській області інформує:

Дата: 23.04.2021 10:00

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Закарпатської області станом на 7:00 23 квітня 2021 року.

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 34 виїзди. Хибних викликів не зафіксовано.

Щодо обстановки з пожежами

Загинуло осіб

Постраждало осіб

Врятовано осіб

Усього

Впродовж

зазначеного періоду

Впродовж 2021 року

-

22.04.2021 о 05:08 - пожежа в надвірній споруді (гаражі) за адресою: м. Хуст, вул. Суворова. Вогнем знищено будівлю гаража на площі 35 м2, мотоцикл "Іж" та речі домашнього вжитку Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 10-ї державної пожежно-рятувальної частиним. Хуст.

22.04.2021 о 18:40 - пожежа в підвалі житлового будинку за адресою: м. Мукачево, пл. Паланок. Вогнем знищені газовий та твердопаливний котел, а також речі домашнього вжитку на площі 5 м2. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачево.

22.04.2021 о 18:47 - пожежа в житловому будинку, який не експлуатується, за адресою: Хустський район, Білківська територіальна громада, с. Луково, вул, Садовиноградна. Вогнем знищено мансардний поверх на площі 80 м2 та речі домашнього вжитку . Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава та державного пожежно-рятувального поста с. Довге.

23.04.2021 о 00:17 - пожежа на горищі триповерхового житлового будинку за адресою: Ужгородський район с. Минай, вул. 8-го Березня, Вогнем знищено перекриття 10 м2. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород..

Аналіз пожеж сухотрав’я та сміття на відкритій території

З початку 2021 року (станом на 20:00  22 квітня) підрозділи оперативно-рятувальної служби Закарпатської області в екосистемах краю ліквідували 495 пожеж. Загальна площа знищеної сухої трави, чагарників та сміття становить 528,004 га.

Упродовж чергової доби некласифікованих надзвичайних подій не зафіксовано.

Виявлені та знищені ВНП

З початку 2021 року (станом на 23 квітня) група піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Закарпатській області 31 раз залучалася на вилучення та знищення ВНП, а саме:

артилерійські снаряди  - 23 од.,

мінометні міни - 57 од.,

інженерні боєприпаси (протитанкові та протипіхотні міни) - 1 од.

гранати - 103 од.

набої - 45 од.

інші - од.

усього - 230 одиниць ВНП.

Робота гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП Управління ДСНС України у Закарпатській області

Підрозділами гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області з початку року на аварійно- та пошуково-рятувальні роботи здійснено 244 виїзди та виходи у гори, в ході яких врятовано 234 особи, з яких 191 громадянину було надано невідкладну долікарську допомогу. Також 930 туристичних груп (загальною чисельністю 9282 особи) отримали консультації, зареєстровані, або супроводжені туристичними маршрутами.

Надання допомоги по запобіганню поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19

За чергову добу, станом на 06:00 23 квітня, підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області для проведення заходів з  дезінфекції виїздів не здійснювалося.

Усього з 21.03.2020 здійснено 3281 виїзд для проведення заходів з дезінфекції (оброблено 2501 об’єкт, 232 автомобіля та 870 км доріг). Здійснено 1096 виїздів для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням. Службовим автобусом ISUZU «Богдан» здійснено 407 перевезень через державний кордон (транспортовано 5605 громадян України).

Погодні умови

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 23 квітня очікується: хмарно з проясненнями, вночі місцями опади у вигляді дощу, в горах мокрого снігу та снігу, вдень слабкий дощ. Вночі та вранці в передгірних та гірських районах в повітрі та на поверхні ґрунту заморозки, подекуди слабкий туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 2-7°, вдень 9-14° тепла, в горах місцями вночі до 4° морозу, вдень 0-5° тепла.

По м. Ужгород: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень слабкий дощ. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 4-6°, вдень 11-13° тепла.

Погода вихідного дня

Субота, 24 квітня: мінлива хмарність, місцями слабкі опади. Вночі та вранці на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-5°, вдень 8-13° тепла, в горах подекуди вночі до 5° морозу, вдень 0-3° тепла.

Неділя, 25 квітня: мінлива хмарність, місцями слабкий дощ. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 4° тепла – 1° морозу, на високогір'ї до 4° морозу, вдень 7-12°, в горах подекуди до 4° тепла.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області